Tanımadığınız insanların sırlarını öğrenin yada cesaret sınırlarını zorlayın...
KullanıcıadıParola
Beni 1 Hafta Boyunca HatırlaParolamı unuttum
Grup Kurup, Facebooktan Arkadaşlarınızı Çağırıp Arkadaşlarınız Arasında Şişe Çevirmece Oynayabilirsiniz.
Şişeçevirme.net mesajlaşma sistemi şöyledir:
İki tarafta sorularını sorar ve cevaplarını alırlar ve oyun biter.Bununla birlikte şu şekilde iki eş arasında mesajlaşma devam edebilir:
1)Bayanın sorduğu soruya karşılık olan erkeğin gönderdiği cevaba veya şiire veya iltifata bayan yorum yazarsa.
2) Bayan "Cesareti" seçip erkeğe 10 dakika mesajlaşma hakkı verirse 10 dakika mesajlaşma başlar
Bununla birlikte eğer 10 dakika sonunda bayan erkeğe bir mesaj atarsa sınırsız zaman mesajlaşma başlamış olur.
ŞişeÇevirme.net Kuralları
  • Çok abes, küfür içeren, cinsellik içeren soruları soran üyelerimiz hemen oyundan atılacaklar ve üyelikleri ilk seferde YASAKLANACAKTIR.
  • Şişeçevirme.net üyelerimizin eğlenceli vakit geçirmeleri amacıyla kurulmuştur.Bu yüzden bütün üyelerimizin aşağıdaki kurallara kesinlikle uymaları ZORUNLUDUR
  • Sisecevirme.net'te Kesinlikle Herkesin Bilgisi Gizlidir. Şişe Çevirme Sonucu Birbiriyle Eşleşen üyelerin Dışında O Kişilerin Bilgilerini (sadece kullanıcıadı) Kimsenin Görmeyeceğini Garanti Ediyoruz.
  • Bayanlar için olan cesaret soruları ile erkekler için olan cesaret seçenekleri farklıdır. Daha çok her iki cinsiyetinde yapabilmesi mümkün cesaret seçenekleri bizler tarafından hazırlanmıştır. Bu seçenekleri üyelerimiz oyuna katılma aşamasında görebileceklerdir.
  • Doğruluk sorularını üyelerimiz , eşleştikleri kişinin seçeneğine göre soracaklardır.Eğer eşleştiği üye "Bana Sadece Sitenin Belirlediği Sorular Sorulsun" seçeneğini seçerse sadece sitenin belirlediği sorulardan birisini seçebilirsiniz.Eğer eşiniz "Kendi İstediğin Bir Soruyu Sorabilirsin" derse o zaman istediğiniz bir soruyu sorabilirsiniz ama
  • Şişeçevirme.net © 2012 Sıkça Sorulan Sorular Bize Ulaşın Gizlilik Politkası